Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ahh ta szara masa, łykacie wszystko co wam zapodają media, a potem macie czelnośc nazywać innych bezmózgami. Widocznie nadal odczuwamy działania Hitlera mające na celu wymordowanie całej polskiej inteligencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cisza na forum, kopary poopadały ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! Banda idiotów zawsze zrobi coś żeby to miasto było sławne. Zamknąć zarówno tych debili jak i dwie idotki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny chłopak, chciał zrobić dobry uczynek a dostał za to łomot. Na jego miejscu, to ja bym wyjechała z Lublina. Raz że i tak będzie miał famę bandyty (bo założę się że ludzie którzy usłyszeli piąte przez dziesiąte będą się na niego krzywo patrzeć) a dwa że jak trafi na zorganizowane na spotted "patrole obrony czci polskich niewiast" to jeszcze mu poprawią. Tak profilaktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szmata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdolenie o szopenie a tak naprawde to cos takiego bylo tylko teraz to tuszują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd jaj ch...j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debile wszyscy ukarać za sciemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pisałem w poprzednim artykule, że prawackie śmiecie wszystko wymyślili? Co za frajerzy, jeszcze poszli go zakapować... FRAJERSTWO, cała trójka. Mam nadzieję, że ci KONFIDENCI życia teraz nie będą mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Po prostu w głowie się to nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZJEBALI SIĘ NA MEKSYKA JEBAĆ ICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACZYNAJĄ WSZYSTKO TUSZOWAĆ !!!! SKUR.WYSYŃSTWO !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razy było wiadomo, że ten cały napad  to ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot prawdziwi polacy, narodowe scierwo, tak jak w 1933 w niemczech, trzeba tepic to plugastwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok i niedowierzanie! Ja myslalem ze ten pan Piotr to taki prawilny patriota i wielki Polak nawet chcialem mu postawic dobra flache a on sie okazal zwyklym farmazoniarzem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ofiarą, która leży w szpitalu z pociętym ciałem? Media kurvva kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na youtube jest ciekawy wywiad pod tytulem Rozmowa o zeszłotygodniowych wydarzeniach na ul. Popiełuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ofiarą, która leży w szpitalu z pociętym ciałem? Media kurvva kłamią.
Naucz się czytać to wszystkiego się dowiesz z artykułu. Śmiech na sali z prawilnych szukających spisku mediów, policji i chgw kogo jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...y a nie młode kobiety. Nazwijmy je po imieniu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMA SIĘ POCIĘŁA, w Norwegii kobiety jakoby masowo się napadają i gwałcą a w Londynie jakiś żołnierz sam sobie ociął głowę. Czegoź nie zrobią, by dokuczyć islamistom. Zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...